Euro Dreams’in talihlileri loto ikramiyesini her ay 20’şer bin euro olarak alacak

İlk çekilişi kazanan 2 Fransız, 30 yıl boyunca, ayda yirmişer bin avro alacak. İkinci olan iki kişi de 5 yıl boyunca ayda ikişer bin avro almaya hak kazandı.

Avrupa’nın en popüler loto çekilişi Euromillions’dan sonra Euro Dreams adıyla yeni bir loto gün yüzü gördü. Fransa, Portekiz, İspanya, İrlanda, Lüksemburg, Avusturya, Belçika, İngiltere ve İsviçre’nin katıldığı yeni Euro Dream adlı lotonun ilk çekilişinde 7,2 milyon kişi şansını denedi. Fransa’da şans oyunları idaresi FDJ’nin yönetimindeki ilk çekilişteki büyük ikramiye talihleri iki Fransız oldu.

AFRA VOYAGES YAZ REZERVASYONLARI

İsim ve yaşadıkları şehirler bilinmeyen iki Fransız, 30 yıl boyunca ayda 20’şer bin avro almaya hak kazandı.

Yeni lotonun ikinci ikramiyesini ise uyruğu belirtilmeyen iki kişi oldu. İkinci olan talihliler ise 5 yıl boyunca ayda 2’şer bin avro alacak. 19.191.900 farklı kombinasyonu olan zor çekilişte, 10-13-14-25-30-35 numaralar ile Dream numarası 5 olan rakamı tutturan iki talihlinin ikramiyelerini almaları için 60 gün süre tanındı. Uzun süreden beri haftada iki gün oynanan Euromillions çekilişinde olduğu gibi Euro Dream çekilişi de pazartesi ve perşembe günleri olmak üzere yine haftada iki gün yapılacak.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x