Serdar Gürler’den ‘Galatasaraylı’ iddialarına cevap! ‘Şaka gibi’

Galatasaray’ın Başakşehir’i 2-1’lik skorla mağlup ettiği mücadele sonrasında Serdar Gürler açıklamalarda bulundu. Beyaz TV’ye konuşan tecrübeli futbolcu sosyal medyada gündem olan ofsayt pozisyonuyla ilgili, “Benim pozisyonumu anlatayım. Şut atacaktım ama karar değiştirdim. Piatek içerideydi ve pas atmak isteyince o an bir dengesizlik oldu. Ayrıca pozisyon zaten ofsayt. Neyini konuşuyorlar bu pozisyonun” dedi.

Profesyonel bir futbolcu olduğunu ve takım tutmadığını dile getiren Serdar Gürler, “Biz ekmeğimiz neredeyse oralıyız. Galatasaraylılık falan hiçbir şey yok. Biz futbolcuyuz. Bizim takım tutma lüksümüz yok. Kimse bana hikaye atmasın. Galatasaray’mış falan. Geçsinler onları. Bütün büyük takımlara gol atmışım. Şimdi Fenerbahçe’ye gol attığımda Galatasaraylı veya Galatasaray’a gol attığım zaman Fenerbahçeli mi oluyorum?” açıklamasını yaptı.

Serdar Gürler, Galatasaray’ın penaltı pozisyonuyla ilgili şu ifadeleri kullandı: “Galatasaray’ın penaltısı bence penaltı değil. İkinci golü bulmasalar maç farklı bir yere gidebilirdi. Ama sağ olsunlar VAR’a gitmeden net penaltı diyen bir hakem oldu. Şaka gibi. Her ikili mücadelede onlara verdi. Yapacak bir şey yok. Üç gün sonra bir maçımız daha var, ona hazırlanıyoruz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x